  • TS-KG09VA-AT45F
TS-KG09VA-AT45F
advertisement
Manufacturer No:
TS-KG09VA-AT45F
HK JDW NO:
16661-TS-KG09VA-AT45F
Description:
NO 4.5mm PCPin 4.5mm Black 50mA Round Button Lying SPST 4.5mm 100MΩ 12V 250gf@±50gf Plugin Tactile Switches ROHS