  • TS-KG1103S-BB105F
TS-KG1103S-BB105F
advertisement
Manufacturer No:
TS-KG1103S-BB105F
Manufacturer:
Hanbo Electronic
HK JDW NO:
16661-TS-KG1103S-BB105F
Package:
Datasheet:
Description:
NO 12mm Gull Wing 10.5mm Black 50mA Round Button Brick nogging 12mm SPST 100MΩ 12V 250gf@±50gf SMD Tactile Switches ROHS