  • TS-KG89S-AT25F
TS-KG89S-AT25F
advertisement
Manufacturer No:
TS-KG89S-AT25F
HK JDW NO:
16661-TS-KG89S-AT25F
Description:
NO SMDSplicing 50mA 4.2mm 100MΩ 100000 12V 250gf@±50gf 3.25mm 2.5mm White Oval button Brick nogging SPST SMD Tactile Switches ROHS