  • TS63Y-100-10-D06
TS63Y-100-10-D06
advertisement
Manufacturer No:
TS63Y-100-10-D06
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-TS63Y-100-10-D06
Package:
Datasheet:
TS63Y-100-10-D06
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TS63Y-100-10-D06
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    100Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Height
    8mm
  • Length
    6.85mm
  • Width
    6.7mm