  • TS63Z105KT20
TS63Z105KT20
advertisement
Manufacturer No:
TS63Z105KT20
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-TS63Z105KT20
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
TS63Z105KT20
Description:
Trimmer Resistors - SMD 1/4" 1 MEG
Step5Bar-code shipping tag
TS63Z105KT20
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
  • Resistance
    1MOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Cermet
  • Power Rating
    250mW