  • TSD024A17526A
TSD024A17526A
advertisement
Manufacturer No:
TSD024A17526A
Manufacturer:
BZCN
HK JDW NO:
17949-TSD024A17526A
Package:
Datasheet:
Description:
6mm 17.5mm 50mA Round Button Brick nogging 6mm 12V SMD Tactile Switches ROHS