  • TST30L120CW C0G
TST30L120CW C0G
advertisement
Manufacturer No:
TST30L120CW C0G
HK JDW NO:
799-TST30L120CW C0G
Datasheet:
TST30L120CW C0G
Description:
Schottky Diode Rectifier Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) 880mV @ 15A -55°C~150°C 200μA @ 120V Tube TO-220-3 Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
TST30L120CW C0G
    Select All
  • Supplier Device Package
  • Speed
    Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
  • Current - Reverse Leakage @ Vr
    200μA @ 120V
  • Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
    880mV @ 15A
  • Operating Temperature - Junction
    -55°C~150°C
  • Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
    120V
  • Current - Average Rectified (Io)
    15A