  • TTETKLJANF-30.720000
TTETKLJANF-30.720000
advertisement
Manufacturer No:
TTETKLJANF-30.720000
HK JDW NO:
776-TTETKLJANF-30.720000
Quantity:
In Stock : 3574
Step5Bar-code shipping tag
TTETKLJANF-30.720000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
    TCXO
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    30.72MHz
  • Frequency Stability
    ±280ppb
  • Output
    CMOS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    6mA
  • Max Supply Current
    6mA
  • Height
    2.1082mm
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm