  • TUNS1200F48-Y1
TUNS1200F48-Y1
advertisement
Manufacturer No:
TUNS1200F48-Y1
Manufacturer:
Cosel
HK JDW NO:
165-TUNS1200F48-Y1
Package:
Datasheet:
Description:
AC/DC Power Modules AC/DC Power Modules 1200W 48V 25A Power Module with 20% output voltage adjustment range