  • TV06B191J-HF
TV06B191J-HF
advertisement
Manufacturer No:
TV06B191J-HF
HK JDW NO:
186-TV06B191J-HF
Datasheet:
TV06B191J-HF
Step5Bar-code shipping tag
TV06B191J-HF
    2013
  • Pbfree Code
    yes
  • Polarity
    Unidirectional
  • Voltage - Breakdown (Min)
    211V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Clamping Voltage
    307.8V
  • Peak Pulse Current
    1.95A
  • Reverse Standoff Voltage
    190V
  • Peak Pulse Power
    600W