  • TYETBCSANF-50.000000
TYETBCSANF-50.000000
advertisement
Manufacturer No:
TYETBCSANF-50.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-TYETBCSANF-50.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 13650
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TYETBCSANF-50.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    TY
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±1ppm
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Base Resonator
    Crystal
  • Max Supply Current
    2.5mA
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm