  • TZ03T200F169B00
TZ03T200F169B00
advertisement
Manufacturer No:
TZ03T200F169B00
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
535-TZ03T200F169B00
Package:
Datasheet:
Description:
Variable Capacitor, Ceramic, 100V, 4.2pF Min, 20pF Max, Vertical Adjuster, Through Hole Mount, RADIAL LEADED