  • TZBX4Z250BB110
TZBX4Z250BB110
advertisement
Manufacturer No:
TZBX4Z250BB110
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
535-TZBX4Z250BB110
Package:
Datasheet:
Description:
Variable Capacitor, Ceramic, 50V, 4pF Min, 25pF Max, Vertical Adjuster, Surface Mount, CHIP