  • UA30CAD60PGM1TI
UA30CAD60PGM1TI
advertisement
Manufacturer No:
UA30CAD60PGM1TI
HK JDW NO:
144-UA30CAD60PGM1TI
Description:
12V~30V Ultrasonic Cylinder, Threaded - M30 UA30 Series Polybutylene Terephthalate (PBT) Connector Cylinder, Threaded - M30
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
UA30CAD60PGM1TI
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Voltage - Supply
    12V~30V
  • Termination Style
    Connector
  • Output Type
    Analog Current, PNP
  • Sensing Distance
    13.78 ~ 236.22 (350mm ~ 6000mm)
  • Response Frequency
    1Hz