  • UDD-1000-C
UDD-1000-C
advertisement
Manufacturer No:
UDD-1000-C
Manufacturer:
Bivar Inc.
HK JDW NO:
100-UDD-1000-C
Package:
Datasheet:
UDD-1000-C
Description:
Press-In Card Guide;Grounding Clip;10.0in.;0.08 in. Slot;Nylon; Black
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
UDD-1000-C
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Material
    Nylon
  • Published
    2014
  • Series
    UDD
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    Black
  • Accessory Type
    Nylon, Snap-In Mount, 10.000 (250.40mm)
  • Length
    254mm