  • UK-B02154-G6.4
UK-B02154-G6.4
advertisement
Manufacturer No:
UK-B02154-G6.4
Manufacturer:
USAKRO
HK JDW NO:
16024-UK-B02154-G6.4
Package:
Datasheet:
Description:
NO Gull Wing IP67 50mA 10mm 1000000 24V -40℃~+160℃ 10mm 6.4mm Black Round Button Brick nogging SPST SMD Tactile Switches ROHS