  • V23092-A1005-A301
V23092-A1005-A301
advertisement
Manufacturer No:
V23092-A1005-A301
Manufacturer:
TE Connectivity
HK JDW NO:
785-V23092-A1005-A301
Description:
POWER/SIGNAL RELAY, SPDT, MOMENTARY, 0.034A (COIL), 5VDC (COIL), 170mW (COIL), 6A (CONTACT), 300VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT, ROHS COMPLIANT