  • V300B15T150BS2
V300B15T150BS2
advertisement
Manufacturer No:
V300B15T150BS2
HK JDW NO:
834-V300B15T150BS2
Step5Bar-code shipping tag
V300B15T150BS2
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Series
    MINI (150W)
  • Size / Dimension
    2.28Lx2.20W x 0.50 H 57.9mmx55.9mmx12.7mm
  • Power (Watts)
    150W
  • Max Power Dissipation
    150W
  • Efficiency
    84.9%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Input (Max)
    375V
  • Output Voltage
    15V
  • Max Output Current
    10A
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Voltage - Input (Min)
    180V
  • Input Voltage-Nom
    300V
  • Height
    13.716mm
  • Width
    55.88mm