  • V375A3V3E264BL2
V375A3V3E264BL2
advertisement
Manufacturer No:
V375A3V3E264BL2
HK JDW NO:
834-V375A3V3E264BL2
Step5Bar-code shipping tag
V375A3V3E264BL2
  • Operating Temperature
    -10°C~100°C
  • Series
    Maxi (264W)
  • Size / Dimension
    4.60Lx2.20W x 0.62 H 116.8mmx55.9mmx15.7mm
  • JESD-609 Code
    e0
  • Pbfree Code
    no
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • Power (Watts)
    264W
  • Max Power Dissipation
    264W
  • Base Part Number
    V375A3V3E264
  • Efficiency
    81.5%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Input (Max)
    425V
  • Output Voltage
    3.3V
  • Max Output Current
    80A
  • Voltage - Output 1
    3.3V
  • Voltage - Input (Min)
    250V
  • Input Voltage-Nom
    375V
  • Height
    15.748mm
  • Width
    55.88mm