  • V375B8E200BG2
V375B8E200BG2
advertisement
Manufacturer No:
V375B8E200BG2
HK JDW NO:
834-V375B8E200BG2
Step5Bar-code shipping tag
V375B8E200BG2
  • Operating Temperature
    -10°C~100°C
  • Series
    MINI (200W)
  • Size / Dimension
    2.28Lx2.20W x 0.50 H 57.9mmx55.9mmx12.7mm
  • Power (Watts)
    200W
  • Max Power Dissipation
    200W
  • Base Part Number
    V375B8E200
  • Efficiency
    84.2%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Input (Max)
    425V
  • Output Voltage
    8V
  • Max Output Current
    25A
  • Voltage - Output 1
    8V
  • Voltage - Input (Min)
    250V
  • Input Voltage-Nom
    375V
  • Height
    15.748mm
  • Width
    55.88mm