  • V375C3V3E75B2
V375C3V3E75B2
advertisement
Manufacturer No:
V375C3V3E75B2
HK JDW NO:
834-V375C3V3E75B2
Step5Bar-code shipping tag
V375C3V3E75B2
  • Efficiency
    79%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Input (Max)
    425V
  • Output Voltage
    3.3V
  • Max Output Current
    22.7A
  • Voltage - Output 1
    3.3V
  • Voltage - Input (Min)
    250V
  • Input Voltage-Nom
    375V
  • Height
    14.478mm
  • Width
    36.83mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -10°C~100°C
  • Series
    MICRO (75W)
  • Size / Dimension
    2.28Lx1.45W x 0.57 H 57.9mmx36.8mmx14.5mm
  • Power (Watts)
    75W
  • Max Power Dissipation
    75W