  • V788-625.0M
V788-625.0M
advertisement
Manufacturer No:
V788-625.0M
Manufacturer:
Connor-Winfield
HK JDW NO:
179-V788-625.0M
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 10434
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
V788-625.0M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    V788
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    VCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    625MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    100mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm