  • VBLD861-125.0M
VBLD861-125.0M
advertisement
Manufacturer No:
VBLD861-125.0M
Manufacturer:
Connor-Winfield
HK JDW NO:
179-VBLD861-125.0M
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 16226
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VBLD861-125.0M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    VBLD861
  • Size / Dimension
    0.550Lx0.355W 13.97mmx9.02mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    4
  • Type
    VCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Physical Dimension
    13.97mm x 9.02mm x 5.13mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Linearity
    10%
  • Control Voltage-Max
    3V
  • Control Voltage-Min
    0.3V
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±5ppm
  • Height Seated (Max)
    0.202 5.13mm