  • VJ0402A3R9DXAAC
VJ0402A3R9DXAAC
advertisement
Manufacturer No:
VJ0402A3R9DXAAC
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VJ0402A3R9DXAAC
Package:
0402
Datasheet:
Description:
3.9pF Ceramic Capacitor 0402
Step5Bar-code shipping tag
VJ0402A3R9DXAAC
  • Package / Case
    0402
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.9pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Length
    1mm