VJ0603D9R1CLXAP
VJ0603D9R1CLXAP
877-VJ0603D9R1CLXAP
0603 (1608 Metric)
VJ HIFREQ 9.1pF 25V Ceramic Capacitor ±0.25pF C0G NP0 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm -55°C~125°C High Q, Low Loss Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric)