  • VJ0805A681GXAMB
VJ0805A681GXAMB
advertisement
Manufacturer No:
VJ0805A681GXAMB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VJ0805A681GXAMB
Package:
0805
Datasheet:
Description:
680pF Ceramic Capacitor 2% 0805
Step5Bar-code shipping tag
VJ0805A681GXAMB
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0805
  • Tolerance
    2%
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    680pF
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    2mm