  • VJ0805D3R0CXXAP
VJ0805D3R0CXXAP
advertisement
Manufacturer No:
VJ0805D3R0CXXAP
HK JDW NO:
877-VJ0805D3R0CXXAP
Datasheet:
VJ0805D3R0CXXAP
Description:
VJ HIFREQ 3pF 25V Ceramic Capacitor ±0.25pF C0G NP0 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm -55°C~125°C High Q, Low Loss Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
VJ0805D3R0CXXAP
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±0.25pF
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    3pF
  • Thickness (Max)
    0.057 1.45mm
  • Thickness
    1.4478mm