  • VJ0805Y104KFXAB
VJ0805Y104KFXAB
advertisement
Manufacturer No:
VJ0805Y104KFXAB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VJ0805Y104KFXAB
Package:
0805
Datasheet:
Description:
100nF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
VJ0805Y104KFXAB
  • Package / Case
    0805
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100nF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm