  • VJ1206Y334MXJMR
VJ1206Y334MXJMR
advertisement
Manufacturer No:
VJ1206Y334MXJMR
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VJ1206Y334MXJMR
Package:
1206
Datasheet:
VJ1206Y334MXJMR
Description:
330nF Ceramic Capacitor 20% 1206
Step5Bar-code shipping tag
VJ1206Y334MXJMR
  • Package / Case
    1206
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330nF
  • Voltage - Rated DC
    16V
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm