  • VJ1825A153JXAAT
VJ1825A153JXAAT
advertisement
Manufacturer No:
VJ1825A153JXAAT
HK JDW NO:
866-VJ1825A153JXAAT
Datasheet:
VJ1825A153JXAAT
Description:
15nF Ceramic Capacitor 5% 1825
Step5Bar-code shipping tag
VJ1825A153JXAAT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    15nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Depth
    6.4mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.5mm