  • VKB51B2-024.576M
VKB51B2-024.576M
advertisement
Manufacturer No:
VKB51B2-024.576M
Manufacturer:
Connor-Winfield
HK JDW NO:
179-VKB51B2-024.576M
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 2802
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VKB51B2-024.576M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    VKB
  • Size / Dimension
    0.295Lx0.197W 7.50mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    VCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    24.576MHz
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    15mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±100ppm
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm