  • VL-PS-WALL12-24
VL-PS-WALL12-24
advertisement
Manufacturer No:
VL-PS-WALL12-24
Manufacturer:
VersaLogic Corporation
HK JDW NO:
863-VL-PS-WALL12-24
Package:
Datasheet:
Description:
WALL MOUNT 12V 24W POWER SUPPLY
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VL-PS-WALL12-24
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Accessory Type
    Power Adapter
  • Specifications
    90 ~ 264 VAC to 12VDC @ 2A, 2.1mm ID Plug, International Plug Kit