  • VLED15-120-900
VLED15-120-900
advertisement
Manufacturer No:
VLED15-120-900
HK JDW NO:
193-VLED15-120-900
Package:
Datasheet:
VLED15-120-900
Description:
VLED15-120-900 datasheet pdf and LED Drivers product details from CUI Inc. stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
VLED15-120-900
  • Operating Temperature
    -30°C~90°C
  • Size / Dimension
    3.21Lx2.21W x 1.10 H 81.0mmx56.0mmx27.0mm
  • Power (Watts)
    14W
  • Max Power Dissipation
    14W
  • Voltage - Input (Max)
    135VAC
  • Max Output Current
    900mA
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Voltage - Output
    10V~16V
  • Height
    27.94mm