  • VLF504015MT-3R3M-CA
VLF504015MT-3R3M-CA
advertisement
Manufacturer No:
VLF504015MT-3R3M-CA
HK JDW NO:
769-VLF504015MT-3R3M-CA
Package:
Nonstandard
Description:
Quantity:
In Stock : 9994
Step5Bar-code shipping tag
VLF504015MT-3R3M-CA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    EOL ANNOUNCED (Last Updated: 2 months ago)
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    VLF-M-CA
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.157W 5.00mmx4.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Last Time Buy
  • Shielding
    Shielded
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    2.51A
  • Inductance
    3.3μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    63mOhm Max
  • Max DC Current
    2.33A
  • Current - Saturation
    2.33A
  • Height
    1.5mm
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm