  • VLS6045AF-330M
VLS6045AF-330M
advertisement
Manufacturer No:
VLS6045AF-330M
HK JDW NO:
769-VLS6045AF-330M
Package:
Nonstandard
Datasheet:
VLS6045AF-330M
Description:
Quantity:
In Stock : 7824
Step5Bar-code shipping tag
VLS6045AF-330M
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    VLS
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.236W 6.00mmx6.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    1.8A
  • Inductance
    33μH
  • DC Resistance (DCR)
    164mOhm
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    1.6A
  • Height Seated (Max)
    0.177 4.50mm