  • VMS-450B-48-CFS
VMS-450B-48-CFS
advertisement
Manufacturer No:
VMS-450B-48-CFS
Manufacturer:
CUI
HK JDW NO:
193-VMS-450B-48-CFS
Package:
Datasheet:
VMS-450B-48-CFS
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 9.4A 450W 17-Pin Box