  • VR25000001203FA100
VR25000001203FA100
advertisement
Manufacturer No:
VR25000001203FA100
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VR25000001203FA100
Package:
Conformal
Description:
Through Hole 120kOhm,
Quantity:
In Stock : 16542
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VR25000001203FA100
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    120kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW
  • Military Standard
    Not
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    7.5mm