  • VTEUMCJANF-77.760000
VTEUMCJANF-77.760000
advertisement
Manufacturer No:
VTEUMCJANF-77.760000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-VTEUMCJANF-77.760000
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 2464
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VTEUMCJANF-77.760000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    VT
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    VCXO
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    77.76MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Max Supply Current
    30mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±50ppm
  • Height
    1.905mm
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm