  • VTEUMLJANF-2.048000
VTEUMLJANF-2.048000
advertisement
Manufacturer No:
VTEUMLJANF-2.048000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-VTEUMLJANF-2.048000
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 2053
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VTEUMLJANF-2.048000
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    VT
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    VCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    2.048MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Max Supply Current
    10mA
  • Height
    1.905mm
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C