  • VZS330M1ETR0606
VZS330M1ETR0606
advertisement
Manufacturer No:
VZS330M1ETR0606
Manufacturer:
Lelon Electronics
HK JDW NO:
3891-VZS330M1ETR0606
Package:
Aluminum
Datasheet:
Description:
33μF Capacitor 20% Aluminum
Step5Bar-code shipping tag
VZS330M1ETR0606
  • Package / Case
    Aluminum
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    33μF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Length
    10mm