  • W1206R032001F-R1
W1206R032001F-R1
advertisement
Manufacturer No:
W1206R032001F-R1
Manufacturer:
TT Electronics
HK JDW NO:
850-W1206R032001F-R1
Package:
1206
Datasheet:
Description:
Thin Film, 2kOhm, 1%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
W1206R032001F-R1
  • Package / Case
    1206
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    2kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Thin Film
  • Power Rating
    330mW