  • W9037BD0100
W9037BD0100
advertisement
Manufacturer No:
W9037BD0100
Manufacturer:
PulseLarsen Antennas
HK JDW NO:
664-W9037BD0100
Package:
Datasheet:
Description:
JUMPER RP SMA-F-IPEX MHF4 100MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
W9037BD0100
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency (Max)
    8GHz
  • 1st Connector
    RP-SMA Female Jack, Male Pin
  • 2nd Connector
    IPEX MHF4 Plug, Female Socket, Right Angle
  • Length
    3.937 100.00mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    Black
  • Gender
    Female to Male
  • Style
    RP-SMA to IPEX MHF4
  • Connector Support Type
    CABLE ASSEMBLY
  • Cable Type
    0.81mm OD Coaxial Cable