  • WCL3225-R47-R
WCL3225-R47-R
advertisement
Manufacturer No:
WCL3225-R47-R
HK JDW NO:
255-WCL3225-R47-R
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
WCL3225-R47-R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WCL3225-R47-R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Height Seated (Max)
    0.089 2.25mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Supplier Device Package
    1210
  • Material - Core
    Ceramic
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    WCL3225
  • Size / Dimension
    0.138Lx0.114W 3.50mmx2.90mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    450mA
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    470nH
  • DC Resistance (DCR)
    300mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    480MHz
  • Q @ Freq
    20 @ 25.2MHz
  • Inductance Frequency - Test
    25.2MHz