  • WE095162WJ25238BJ1
WE095162WJ25238BJ1
advertisement
Manufacturer No:
WE095162WJ25238BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag
HK JDW NO:
878-WE095162WJ25238BJ1
Package:
Description:
2500pF 14000V 14kV Ceramic Capacitor ±20%
Step5Bar-code shipping tag
WE095162WJ25238BJ1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Voltage - Rated
    14000V 14kV
  • Capacitance
    2500pF
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Tolerance
    ±20%