  • WF125420WN76238BJ1
WF125420WN76238BJ1
advertisement
Manufacturer No:
WF125420WN76238BJ1
HK JDW NO:
878-WF125420WN76238BJ1
Description:
TWXF 7600pF 18000V 18kV Ceramic Capacitor ±20% 5.827Dia 148.00mm Chassis Mount Nonstandard, Screw Terminals
Step5Bar-code shipping tag
WF125420WN76238BJ1
  • Size / Dimension
    5.827Dia 148.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Voltage - Rated
    18000V 18kV
  • Capacitance
    7600pF
  • Height Seated (Max)
    16.535 420.00mm