  • WF135250WL50238BJ1
WF135250WL50238BJ1
advertisement
Manufacturer No:
WF135250WL50238BJ1
HK JDW NO:
878-WF135250WL50238BJ1
Description:
TWXF 5000pF 16000V 16kV Ceramic Capacitor ±20% 5.315Dia 135.00mm Chassis Mount Nonstandard, Screw Terminals
Step5Bar-code shipping tag
WF135250WL50238BJ1
    17 Weeks
  • Mount
  • Size / Dimension
    5.315Dia 135.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Voltage - Rated
    16000V 16kV
  • Capacitance
    5000pF
  • Height Seated (Max)
    9.843 250.00mm