  • WF135265BH88236BJ1
WF135265BH88236BJ1
advertisement
Manufacturer No:
WF135265BH88236BJ1
HK JDW NO:
878-WF135265BH88236BJ1
Description:
TWXF 8800pF 10000V 10kV Ceramic Capacitor ±10% 3.740Dia 95.00mm Chassis Mount Nonstandard, Screw Terminals
Step5Bar-code shipping tag
WF135265BH88236BJ1
    17 Weeks
  • Mount
  • Size / Dimension
    3.740Dia 95.00mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Voltage - Rated
    10000V 10kV
  • Capacitance
    8800pF
  • Height Seated (Max)
    6.378 162.00mm