  • WI050100WE15238BJ1
WI050100WE15238BJ1
advertisement
Manufacturer No:
WI050100WE15238BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag
HK JDW NO:
878-WI050100WE15238BJ1
Package:
Description:
1500pF 11000V 11kV Ceramic Capacitor ±20%
Step5Bar-code shipping tag
WI050100WE15238BJ1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    11000V 11kV
  • Capacitance
    1500pF