  • WI050100WE20238BJ1
WI050100WE20238BJ1
advertisement
Manufacturer No:
WI050100WE20238BJ1
HK JDW NO:
878-WI050100WE20238BJ1
Package:
Description:
2000pF 11000V 11kV Ceramic Capacitor ±20%
Step5Bar-code shipping tag
WI050100WE20238BJ1
  • Tolerance
    ±20%
  • Voltage - Rated
    11000V 11kV
  • Capacitance
    2000pF