  • WK73R3ATTE2151F
WK73R3ATTE2151F
advertisement
Manufacturer No:
WK73R3ATTE2151F
HK JDW NO:
430-WK73R3ATTE2151F
Package:
Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Step5Bar-code shipping tag
WK73R3ATTE2151F
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    Wide 2512 (6432 Metric), 1225
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.122Lx0.252W 3.10mmx6.40mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    2.15kOhm
  • Power (Watts)
    2W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm